Afslag veiling

Uw product iedere seconde voordeliger!

Wij hebben weer iets nieuws. Dit is de eerste online veiling bij afslag van Nederland. Een veiling waarbij het product iedere seconde voordeliger wordt.. Tot het moment dat iemand het koopt.. Bied zo laat mogelijk.. Maar pas op! Voor u het weet bent u te laat.
Offerte aanvragen

Veiling website laten bouwen

Techniek

HTML5, SASS, Bootstrap, PHP5.6, Phalcon, jQuery, Socket.io & Node.JS

Team

Daniel, Leon, Ronnie, Jeffrey en Rene

Taken

97 taken uitgevoerd

Tijd

10+ uur management, 30+ uur ontwerpen, 120+ uur ontwikkelen

Functionaliteit

Het bieden op toonaangevende producten binnen bepaalde tijd

Inkomsten

De verkoop van toonaangevende producten

Veiling bij afslag beginnen

Van concept tot realisatie betrokken

De strategie van Kortingveiling is de horizon op het gebied van online veilen te verbreden. Deze nieuwe horizon was inspiratie voor onze webdesigners om ons toonaangevende veilingplatform verder uit te breiden. Een nieuw algoritme dat het verloop van de veiling bepaald, een nieuwe biedstrategie waarmee producten met een druk op de knop gekocht worden en wat dacht u van een totaal nieuwe biedrobot.

Veiling website laten bouwen

images/port/kortingveiling/Mockup-Responsive-1.jpg

Afslag veiling laten maken

Gebaseerd op ons eigen SiteCMS

Een afslag veiling opzetten, de looptijd bepalen en prachtige afbeeldingen toevoegen? Dat doet opdrachtgever allemaal zelf. Een volledige geautomatiseerde backoffice, een strakke administratie inclusief facturatie en een systeem waarmee alle veilingen eenvoudig gemonitord worden. Opdrachtgever krijgt met SiteCMS de volledige regie.

Eigen afslag veiling opzetten?

Wij begeleiden u!

U wilt een eigen afslag veiling starten? Kom eens vrijblijvend sparren bij ons op kantoor. Wij hebben ervaring en denken graag met u mee. Nooit eerder was een afslag veiling laten maken zo eenvoudig. Liever een centenveiling (vaak ook pennyauction, bied website of puntveiling genoemd), opbied veiling of topdeal website laten maken? Ook dat behoort tot de oneindige mogelijkheden!

Waar we ook trots op zijn

Gerelateerd aan Afslag veiling

Zorg webshop Zorg webshop
Zorg webshop
Webshop Op maat Zorgartikelen
Zorg webshop
Allzorg is een webwinkel in zorg artikelen. Allzorg verkoopt uiterst betrouwbare zo.. Bekijken
Technische webshop Technische webshop
Technische webshop
Webshop Op maat Bevestigingsmateriaal
Technische webshop
KWWS is als metaalbedrijf de ontwikkelaar en producent van de SOLARSTELL, montagesy.. Bekijken
Centenveiling 50centveiling Centenveiling 50centveiling
Centenveiling 50centveiling
Op maat
Centenveiling 50centveiling
Deze centenveiling is uniek door een tweede win-kans. Bekijken
Fashion marktplaats Fashion marktplaats
Fashion marktplaats
Webshop
Fashion marktplaats
Fashion Chicks opgelet! Snel mode-items kopen en verkopen. Bekijken
  1. Website laten maken
  2. Portfolio
  3. Offline
  4. Afslag veiling
030 760 30 30
Top